Kategorie
Blog

Zdążyć z miłością

W połowie grudnia odbył się w koszalińskiej filharmonii koncert charytatywny, organizowany przez Fundację „Zdążyć z miłością”, podczas którego zbierane były pieniądze na remont i utrzymanie tzw. mieszkania chronionego. Działalność charytatywna tej Fundacji skupia się na pomocy (w postaci zapewnienia „dachu nad głową”) matkom z dziećmi, nie mającym swojego lokum, czyli przede wszystkim tym osobom, które nie kwalifikują się już do mieszkania w domu samotnej matki.
Zdążyć z miłością 1 Gwiazdą wieczoru była Halina Młynkowa. Piosenkarka robiąca obecnie solową karierę, a uprzednio wokalistka zespołu Brathanki. Podczas koncertu zaśpiewała większość swoich przeboi. Nie zabrakło „W kinie w lublinie”, czy innych znanych hitów.
Na widowni zasiedli sponsorzy oraz mieszkańcy Koszalina i okolic, zarówno sprawni, jak i niepełnosprawni. Dla tych drugi ch przygotowano sporo miejsc z dogodnym dojazdem dla wózków inwalidzkich. Jedni i drudzy wspaniale się bawili. Część widzów śpiewała, inni rytmicznie podrygiwali.
Zdążyć z miłością 2
Uważam, że takie koncerty są bardzo potrzebne. Dzięki nim melomani mają cudowną ucztę, a jednocześnie zbierane są fundusze na szczytny cel.

Ostatnio zaktualizowany