Kategorie
Blog

WYWIAD Z WALDEMAREM SIERAŃSKIM Z KONIA POLSKIEGO


WYWIAD Z WALDEMAREM SIERAŃSKIM Z KONIA POLSKIEGO 1WYWIAD Z WALDEMAREM SIERAŃSKIM Z KONIA POLSKIEGO 1 WALDEMAR SIERAŃSKI (UR. 5 KWIETNIA1958 R. W WARSZAWIE) AKTOR I ARTYSTA KABARETOWY, ZWIĄZANY OD PONAD 20 LAT Z KABARETEM „KOŃ POLSKI”. ZNANY Z WYSTĘPÓW TELEWIZYJNYCH I SERIALI TAKICH JAK „BADZIEWIAKOWIE”, „SKARB SEKRETARZA” I „MARIAN I HELA”.


AGATA KROKOSZ – WITAM PANA I JAKO MŁODZIUTKA I  DLA  WIELU OSÓB NIEZNANA, ALE NIEZWYKLE  WNERWIAJĄCA DZIENNIKARKA,  MAM KILKA POWAŻNYCH I OSOBISTYCH PYTAŃ  DLA  CZYTELNIKÓW MOJEGO BLOGA ( ANTYBARIERA  DZIENNIKARSKA). PROSZĘ SIĘ PRZEDSTAWIĆ – (ZAŁÓŻMY, ŻE MOI CZYTELNICY NIE ZNAJĄ „KONIA POLSKIEGO”)
WYWIAD Z WALDEMAREM SIERAŃSKIM Z KONIA POLSKIEGO 2 AK – JEŻELI TO MOŻLIWE TO PROSZĘ W WIELKIM SKRÓCIE PRZEDSTAWIĆ SWÓJ DOROBEK SCENICZNY, CZYLI ŻYCIE KABARECIARZA.
WYWIAD Z WALDEMAREM SIERAŃSKIM Z KONIA POLSKIEGO 3

AK – SKĄD BIORĄ SIĘ POMYSŁY DO KONIA POLSKIEGO? (HELA!!!)
AK – PANA ZDANIEM – CZY W DZISIEJSZYM DNIU KABARET JEST POTRZEBNY CZY NIEZBĘDNY?
WYWIAD Z WALDEMAREM SIERAŃSKIM Z KONIA POLSKIEGO 4
AK – JAK WYGLĄDA PANA ZWYKŁY DZIONEK POZA SCENĄ?
AK – KOTY! – WIEŚCI NIOSĄ, ŻE PAN JE UWIELBIA! DLACZEGO? PROSZĘ OPOWIEDZIEĆ NAJCIEKAWSZĄ HISTORYJKĘ Z PANEM I KOTAMI W ROLI GŁÓWNEJ,
AK – CZY JEST K TOŚ Z KIM CHCIAŁBY PAN WYSTĄPIĆ WSPÓLNIE? MAM NA MYŚLI RÓWNIEŻ ARTYSTÓW ZE SCENY ŚWIATOWEJ?
WYWIAD Z WALDEMAREM SIERAŃSKIM Z KONIA POLSKIEGO 5  
AK – BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POŚWIĘCONY MI I MOIM CZYTELNIKOM CZAS ORAZ  PRZEOBRAŻENIE  SWOISTEJ  ROZMOWY  W  WYWIAD.

MOICH CZYTELNIKÓW ZAŚ INFORMUJĘ, IŻ WIĘCEJ NA TEMAT „KONIA POLSKIEGO” MOGĄ ZNALEŹĆ NA STRONACH: WWW.KABARETKONPOLSKI.PL I WWW.KABARETY.PL.

 

Ostatnio zaktualizowany