Kategorie
Blog

PROJEKT – DAR-e Learning

Trochę za późno dowiedziałam się o wspólnych warsztatach związanych z projektem DAR-e Learning. Nie mogłam uczestniczyć w zajęciach, ale za to dotarły do mnie materiały, które w niewielkim stopniu, ale zawsze pozwoliły mi zapoznać z problematyką poruszaną w tym projekcie.
Dofinansowany jest z programu „Uczymy się przez całe życie” oraz wkład finansowy czterech europejskich znakomitych ośrodków akademickich tj:
1.Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Instytucje te tworzą konsorcjum projektu DAR-e Learning. Funkcjonują w nich biura ds. osób niepełnosprawnych. Ich wiedza i doświadczenie w wsparciu edukacyjnym studentów niepełnosprawnych są bazą tego kursu, który uwzględnia wszystkie ważne aspekty dla uczących się i tych którzy uczą.
PROJEKT - DAR-e Learning 1
W każdym demokratycznym państwie, wszyscy wobec prawa są równi.
PROJEKT - DAR-e Learning 2
Cieszę się bardzo z powstania tego projektu, jest to nowy program, wdrażany w życie polskiego społeczeństwa. Obejmuje większość niesprawności tj. wzrokową, słuchową, ruchową czy psychiatryczną oraz wiele innych bardziej indywidualnych. Mam nadzieję że z czasem obejmie całe szkolnictwo w Polsce. Jestem optymistką, wiem, że się uda. Przecież w końcu to dla dobra nas wszystkich. CHCIEĆ TO MÓC.

Ostatnio zaktualizowany