Kategorie
Blog

BARIERA PRZESTRZENI-ŚRODKÓW TRANSPORTU

KOLEJNĄ WAŻNĄ BARIERĄ KOMUNIKACYJNĄ JEST DZIELĄCA LUDZI PRZESTRZEŃ, KTÓRĄ MOŻNA POKONAĆ NA RÓŻNE SPOSOBY: UŻYWAJĄC ZWIERZĄT TRANSPORTOWYCH, ROWERU, KOLEI I INNYCH ŚRODKÓW KOMUNIKACJI. NIE MUSIMY PRZEMIESZCZAĆ SIĘ SAMI, BARIERĘ PRZESTRZENNĄ MOŻNA ZNIEŚĆ PISZĄC LIST, LUB TELEFONUJĄC.
W PODRÓŻY POMOCNE SĄ WSKAZÓWKI, KTÓRE MUSZĄ BYĆ DLA NAS ZROZUMIAŁE. MOŻLIWOŚĆ PYTANIA O DROGĘ, LUB PRZEWODNIK, KTÓRY NAS DOPROWADZI DO CELU.

PODRÓŻOWANIE NA WIELBŁĄDZIE MOGŁOBY BYĆ CIEKAWYM DOŚWIADCZENIEM, ALE CHYBA NIE DLA MNIE I NA PEWNO NIE NA DŁUŻSZE ODLEGŁOŚCI.

JEŻDZĄC DOROŻKĄ PO KRAKOWIE CZUJĘ SIĘ WSPANIALE. DOSKONALE WCZUWAM SIĘ W TAMTEJSZE KLIMATY – NOWYCH, OBCYCH DLA MNIE MIEJSC. CHCIAŁABYM POWRÓCIĆ DO CZASÓW, KIEDY NIE BYŁO SAMOCHODÓW I DOROŻKA BYŁA JEDYNYM ŚRODKIEM TRANSPORTU.

AUTOBUS ANGIELSKI POZWALA OGLĄDAĆ LONDYN PODCZAS JAZDY, Z WYSOKOŚCI PIERWSZEGO PIĘTRA. TĘSKNIE DO CZASÓW, KIEDY POZNAWAŁAM TO MIASTO WŁAŚNIE W TEN SPOSÓB. 

OD  ZAWSZE  TELEFON ŁĄCZYŁ   NAS. PAMIĘTAM GDY      TAKIE  ROZMOWY ODBYWAŁY SIĘ Z BUDKI TELEFONICZNEJ, WYPARTEJ DZIŚ PRZEZ TELEFONY KOMÓRKOWE. A SZKODA! CHĘTNIE KORZYSTAŁABYM Z TAK ŚLICZNEGO „DOMKU DO DZWONIENIA”.

Ostatnio zaktualizowany