Kategorie
Blog

Andrzej Piaseczny w Koszalinie

14.09 br. odbył się w Koszalińskim genialny koncert Andrzeja Piasecznego. Występ był dla wszystkich fantastycznym widowiskiem. W przerwie recitalu sam wykonawca powiedział, że bardzo lubi koncertować na Pomorzu. Do tej pory był przekonany, że najwięcej fanów ma u siebie w Kielcach. Teraz zmienił zdanie. Amfiteatr pękał w szwach. Nigdy nie byłam świadkiem takiego tłoku. Nie wszystkim udało się wejść, bo po prostu brak miejsc.
Mam bardzo proste rozwiązanie właściwie bez kosztów. W sektorze A właśnie zlikwidować kilka rzędów ławek i postawić barierki.Będziemy mieli miłe uczucie, że o nas też się myśli! Dojazd do sektora – nic bardziej prostego. Nasz amfiteatr ma wejścia również w górnej części, wystarczy otworzyć bramkę. Wszyscy będą zadowoleni!!!.Moja serdeczna prośba w imieniu licznej grupy nas wózkowiczów do władz miasta. Może się uda sprawić trochę radości w i tak trudnym naszym życiu. Na własnym przykładzie wiem, że jak się chce to można!!!!! Gdyby nie to, że na scenie występował mój idol, to zrezygnowałabym z pobytu w naszym koszalińskim amfiteatrze.
Na szczęście wyśmienity występ Andrzeja Piasecznego zrekompensował mi te negatywne wrażenia. Bardzo ucieszyła mnie ilość fanów wykonawcy, od tych najmłodszych, oglądających koncert na rękach rodziców, po najstarszych wiekowo fanów Piaska, pamiętających go jeszcze sprzed solowej kariery, z zespołu Mafia. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *