Amerykańskie trendy

Czytając dziś artykuł na łamach portalu todey.com, przetarłam oczy ze zdumienia i odruchowo spojrzałam na kalendarz. To, co ujrzałam na stronie https://www.today.com/style/women-are-dyeing-their-armpit-hair-colorful-new-trend-t32381 wydało mi się primaaprilisowym dowcipem. Jednakże dzisiejsza data odległa jest od pierwszego kwietnia, zatem chyba mowa jest o prawdziwym, nowym trendzie.
Rzecz dotyczy nowej mody panującej w USA. Dziewczęta zapuszczają włosy pod pachami, a następnie farbują je na przeróżne kolory. Ja, jako osoba interesująca się modą nie mogę przejść obok takiej informacji obojętnie.
źródło: styledetails.com
Niestety nie jest to trend, za którym będę podążać. Nie uznaję włosów pod pachami. U siebie dbam o to, żeby ich nie było. U innych mnie rażą. Czytajac komentarze polskich dziewcząt widzę, że nie jestem odosobniona. Większości z nas włosy pod pachami, nawet te zafarbowane kojarzą się z niechlujstwem, czy wręcz brudem.
Mam nadzieję, że portal today.com napisał na ten temat tylko dlatego, że mamy tak zwany sezon ogórkowy. Myślę, że moda na farbowanie włosów pod pachami się nie przyjmie.