Kategorie
Blog

Szczecinek-urocze miasteczko.


           Mam kilka powodów, aby tak twierdzić.

Po pierwsze Szczecinek jest miastem rodzinnym moich rodziców. Całe dzieciństwo związane było z moją najukochańszą babcią Eleonorą.

Po drugie jest miejscem, gdzie zadbano o wypoczynek i rekreację mieszkańców. W centrum miasta jest malowniczo położony park, otaczający jezioro Trzesiecko, gdzie znajdują się: wodny wyciąg narciarski, molo i ścieżka rowerowa obejmująca całe jezioro. Popularnością cieszą się również dostępne miejsca aktywnego wypoczynku i smakowitego relaksu. Popularnością w sezonie letnim cieszy się, strzeżone miejskie kąpielisko i plaża.

W końcu jest i trzeci powód, weekendowe imprezy kulturalne, gdzie 23 kwietnia w kinie „Wolność” zapowiedział się koncertowo Andrzej Piaseczny. O biletach mogłam tylko pomarzyć. W realizacji spełnienia moich marzeń pomógł mi wujek Janusz, który mieszka w Szczecinku od wielu lat i załatwił mi wejściówkę.

Koncert różnił się od poprzednich recitalów Andrzeja (ostatni obejrzałam w Koszalinie w 2015r.) Ten opowiadał o miłości i szczęściu, jednak w nucie nostalgii. Mimo wszystko, pięknie spędzony, niezapomniany czas.

Dziękuję, wujku.

Autor: Agata Krokosz

https://antybariera.pl

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s