Kategorie
Blog

„Młodzi i film”,moje wspomnienia.


Bardzo, ale to bardzo cieszę się, że mogłam wziąć udział w tak ciekawej imprezie. Wszyscy tęsknimy za naszą zwyczajną komunikacją międzyludzką.

Przedstawiono kilkadziesiąt ciekawych krótko i długometrażowych filmów, po których odbywały się spotkania z twórcami i bohaterami wyświetlanych obrazów. Każdy dzień seansów filmowych kończył się nocnym koncertem muzycznym. Fantastyczna impreza, chciałoby się uczestniczyć w każdym wydarzeniu, niestety doba za krótka, nie dałam fizycznie rady. Lista zwycięzców jest oficjalnie dostępna, również na stronie 40. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych MŁODZI I FILM (mlodziifilm.pl)mój faworyt znalazł się wśród laureatów.

We wspomnieniach zachowam spotkanie z Barbarą Krafftówną, aktorką seniorką, która w niekończących się opowieściach, przy wielu zaskakujących wątkach, doprowadziła do salw śmiechu i owacji na stojąco. Mam bardzo cenny dla mnie autograf.

Dziękuję organizatorom festiwalu za niezapomniane przeżycia. Do zobaczenia za rok. Jeszcze jedna sprawa, podczas trwania imprezy nie miałam żadnych barier w uczestnictwie festiwalu, związanych z moją niepełnosprawnością.

Autor: Agata Krokosz

https://antybariera.pl

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s