Kategorie
Blog

Od nas dla nas


Za kilka dni pewna polska firma uruchomi około 20 przyszpitalnych bibliotek ze znanymi tytułami książek przy współpracy Fundacji Zaczytani poinformowała Iga Kołacz – autorka artykułu w ostatnim egzemplarzu ”Press’a”.

Mam nadzieję, że finał tej akcji uzupełni i wpłynie na wysoką poczytność u nas wszystkich. W większości każdy z nas był albo będzie pacjentem czy odwiedzającym lub pracownikiem placówki medycznej.

Wiem to z autopsji, że czasami zwłaszcza nocą, gdy miałam mnóstwo swoich przemyśleń, wtedy przydałaby się ciekawa lektura, która wyparłaby natłok myśli. Telewizor się nie sprawdzał, radio i odtwarzacz CD pozwalały mi zapomnieć gdzie przebywam, dodatkowo mnóstwo obrazów własnej wyobraźni, pozwalał mi aby być myślami tam , gdzie chciałabym być.

Mam nadzieję, że powstanie wiele bibliotek bogatych w ciekawe tytuły książek dla ludzi przebywajacych w placówkach zdrowotnych.

Mam też apel do wszystkich. Każdy z nas w domowych zasobach posiada literaturę, która straciła swój czas. Proszę, wszystkie je spakuj i oddaj do najbliższej placówki szpitalnej.

Autor: Agata Krokosz

https://antybariera.pl

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s