Kategorie
Blog

Zdążyć z miłością


W połowie grudnia odbył się w koszalińskiej filharmonii koncert charytatywny, organizowany przez Fundację „Zdążyć z miłością”, podczas którego zbierane były pieniądze na remont i utrzymanie tzw. mieszkania chronionego. Działalność charytatywna tej Fundacji skupia się na pomocy (w postaci zapewnienia „dachu nad głową”) matkom z dziećmi, nie mającym swojego lokum, czyli przede wszystkim tym osobom, które nie kwalifikują się już do mieszkania w domu samotnej matki.
<img class="
<img class=" źródło:="" https:="" http://www.facebook.com="&quot; halinamlynkova="" photos="" a.173079076065124.37577.147829485256750="" 1071719739534382="" ?type="3&theater
<img class="  
Gwiazdą wieczoru była Halina Młynkowa. Piosenkarka robiąca obecnie solową karierę, a uprzednio wokalistka zespołu Brathanki. Podczas koncertu zaśpiewała większość swoich przeboi. Nie zabrakło „W kinie w lublinie”, czy innych znanych hitów.
Na widowni zasiedli sponsorzy oraz mieszkańcy Koszalina i okolic, zarówno sprawni, jak i niepełnosprawni. Dla tych drugi ch przygotowano sporo miejsc z dogodnym dojazdem dla wózków inwalidzkich. Jedni i drudzy wspaniale się bawili. Część widzów śpiewała, inni rytmicznie podrygiwali.
<img class="
<img class=" źródło:="" https:="" koszalin.gosc.pl="" doc="" 2874337.spiewanie-na-mieszkanie
Uważam, że takie koncerty są bardzo potrzebne. Dzięki nim melomani mają cudowną ucztę, a jednocześnie zbierane są fundusze na szczytny cel.

Autor: Agata Krokosz

https://antybariera.pl

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s