Kategorie
Blog

Amerykańskie trendy


Czytając dziś artykuł na łamach portalu todey.com, przetarłam oczy ze zdumienia i odruchowo spojrzałam na kalendarz. To, co ujrzałam na stronie https://www.today.com/style/women-are-dyeing-their-armpit-hair-colorful-new-trend-t32381 wydało mi się primaaprilisowym dowcipem. Jednakże dzisiejsza data odległa jest od pierwszego kwietnia, zatem chyba mowa jest o prawdziwym, nowym trendzie.
<img class="
<img class=" źródło:="" fortafymedia.com
<img class="  
Rzecz dotyczy nowej mody panującej w USA. Dziewczęta zapuszczają włosy pod pachami, a następnie farbują je na przeróżne kolory. Ja, jako osoba interesująca się modą nie mogę przejść obok takiej informacji obojętnie.
<img class="
źródło: styledetails.com
Niestety nie jest to trend, za którym będę podążać. Nie uznaję włosów pod pachami. U siebie dbam o to, żeby ich nie było. U innych mnie rażą. Czytajac komentarze polskich dziewcząt widzę, że nie jestem odosobniona. Większości z nas włosy pod pachami, nawet te zafarbowane kojarzą się z niechlujstwem, czy wręcz brudem.
<img class="
<img class=" źródło:="" oddee.com
<img class="  
Mam nadzieję, że portal today.com napisał na ten temat tylko dlatego, że mamy tak zwany sezon ogórkowy. Myślę, że moda na farbowanie włosów pod pachami się nie przyjmie.

Autor: Agata Krokosz

https://antybariera.pl

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s