Kategorie
Blog

Czy w Polsce będzie można leczyć się marihuaną?


Znów w moim domu odbyła się burzliwa dyskusja, a to za sprawą mężczyzny, który może zostać skazany nawet na 10 lat więzienia za posiadanie marihuany.
<img class=" Mowa jest o 33-letnim człowieku, chorującym na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Po wieloletniej, lecz nieskutecznej, kuracji lekami niesterydowymi i sterydowymi, postanowił on skonsultować się z austriackimi lekarzami. W Austrii bowiem choroba Leśniowskiego-Crohna jest leczona terapeutyczną marihuaną.

<img class="
Medyczna marihuana – pomaga, ale w Polsce jest nielegalna  źródło: Thinkstock
źródło: polska.newsweek.pl
<img class="  
Rzeczywiście spożywanie marihuany poprawiło zdrowie, a przede wszystkim jakość życia pana Karola. Choroba objawiała się u niego biegunkami (bywały dni, że praktycznie nie wychodził on z toalety) oraz ostrym bólem brzucha. Zażywanie marihuany w znacznym stopniu ograniczyło te dolegliwości.
<img class=" Ponieważ nie chciał on korzystać z nielegalnych źródeł, postanowił hodować marihuanę na własny użytek. Niestety komuś się to nie podobało i któregoś dnia do jego domu wkroczyła policja.
<img class=" na="" początku="" dyskusji,="" niektórzy="" moi="" rozmówcy="" byli="" przeciwni="" legalizacji="" leczniczej="" marihuany.="" koniec="" jednak="" padło="" pytanie:”="" a="" co="" by="" było,="" jeśli="" miałoby="" to="" pomóc="" twojemu="" choremu="" dziecku?”="" zapadła="" konsternacja="" i="" nawet="" największy="" przeciwnik="" stwierdził,="" że="" podpisałby="" się="" pod="" taką="" ustawą="" obiema="" rękami.

Autor: Agata Krokosz

https://antybariera.pl

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s