Kategorie
Blog

Dzisiejsza tolerancja


Portale społecznościowe, jak się ostatnio okazuje, są doskonałym miejscem do szerzenia rasizmu, czy homofobii. Dziwne, ponieważ wydawać by się mogło, że służą one przede wszystkim do wymiany poglądów, informacji czy zdjęć przez młodych, otwartych na świat, ludzi. A jednak.
<img class=" Rasistowskimi wpisami zaatakowany został ostatnio przez swoich „fanów” szczeciński raper Michał „Sobota” Sobolewski. A to za sprawą zdjęcia, jakie opublikował na swoim profilu. Widnieje na nim jego ciemnoskóra partnerka oraz ich dziecko.
<img class="
https://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140616/SZCZECIN/140619748
Homofobią zaś popisał się na facebooku Daniel Dziorek, wcielający się w serialu Rodzinka.pl w rolę Bola. Wyrzucił on, delikatnie mówiąc, żeby nie cytować określenia użytego przez młodego aktora, ze swoich znajomych na portal  wszystkich, którzy zamieścili zdjęcia z „parady równości”.
<img class="
https://film.onet.pl/wiadomosci/daniel-dziorek-skrytykowany-przez-tvp-za-homofobiczny-komentarz/ztn3b
Skąd w młodzieży tyle nienawiści i nietolerancji? Przecież od 10 lat jesteśmy w Unii Europejskiej, która krzewi tolerancję i równouprawnienie. Dlaczego młodzi ludzie pielęgnują w sobie nienawiść?

Autor: Agata Krokosz

https://antybariera.pl

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s