Kategorie
Blog

Spotkanie z Marią Czubaszek


Dnia 30 stycznia 2014r. miało miejsce w Koszalinie bardzo ciekawe spotkanie kulturalne. W klubie „Kawałek Podłogi” (którego nazwa nawiązuje do znanego w latach 80-tych przeboju zespołu Mr. Zoob i który prowadzony jest przez jednego z członków tej grupy) gościła pani Maria Czubaszek.
Przez wiele osób kojarzona jest ona ze słuchowiskami i monologami satyrycznymi emitowanymi w latach 70-tych i na początku lat 80-tych, przez radiową Trójką w programie „60 minut na godzinę”. Miłośnicy Ewy BEM wiedzą, Maria Czubaszek napisała wiele teksów do jej piosenek m.in. „Wyszłam za mąż zaraz wracam”.  Młodsze pokolenie zna ją raczej z telewizji TVN, ponieważ jest częstym gościem programu Szkło Kontaktowe, czy Śniadanie Mistrzów.
<img class="
Na spotkaniu pojawiło się wiele osób pragnących wysłuchać na żywo satyrycznego komentarza rzeczywistości w wykonaniu pani Marii i nie zawiedli się. Całe spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze. Monolog wygłoszony przez gościa spotkania był rewelacyjny. Anegdoty z życia wzięte co chwilę wywoływały wśród widzów salwy śmiechu. Pod koniec był czas na zadawanie pani Czubaszek pytań, na które chętnie odpowiadała.
<img class="
Spotkanie z panią Marią Czubaszek utwierdziło mnie w przekonaniu, że znana osobowość radiowo-telewizyjna nie zawsze staje się plastikową celebrytką. Zarówno przed, jak i po występie nie stroniła ona od prywatnych rozmów z uczestnikami spotkania, oczywiście najchętniej na tzw. „papierosku”. Rozmawiało się z nią, jak ze starą kumpelką. Mam nadzieję, że będę mogła się z nią jeszcze kiedyś spotkać.

Autor: Agata Krokosz

https://antybariera.pl

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s