Kategorie
Blog

Zielona środa w Kolorado


Stanie 6 godzin w kolejce dla starszego pokolenia kojarzyć się może jedynie z odległymi czasami PRL-u. Dziś mało kto zdecydowałby się na zakupy w sklepie, gdzie w kolejce trzeba byłoby postać dłużej niż 15 minut. A jednak parę dni temu znalazło się na świecie miejsce, gdzie ludzie ustawiali się przed sklepem na 6 godzin przed jego otwarciem.
<img class=" Cóż za niezwykły towar oferował tenże sklep? Otóż można w nim było legalnie nabyć uncję marihuany. Działo się to w Denver w stanie Kolorado, gdzie od 01 stycznia 2014 roku zalegalizowano sprzedaż tej używki. Tego dnia otwarto 30 sklepów oferujących ten, dla wielu z nas, kontrowersyjny towar, a 100 następnych posiada już licencję na sprzedaż.
<img class="
Legalizacja marihuany jest tematem wzbudzającym wiele skrajnych emocji. Przed napisaniem tego artykułu długo dyskutowałam z kilkoma osobami i każda z nich miała zupełnie inny na ten temat pogląd. Były osoby, które są za legalizacją, niektórym ten temat jest obojętny, inni zdecydowanie przeciwni są wprowadzeniu narkotyku do legalnego obrotu. Ale są i tacy, którzy skłonni byliby „negocjować” z premierem – zgodziliby się na legalizację, która przyniosłaby gigantyczne przychody do budżetu państwa, jeśli rząd zostawiłby w spokoju ich emerytury.

Autor: Agata Krokosz

https://antybariera.pl

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s