Kategorie
Blog

Jak Poczta Polska traktuje nasze paczki


Zmuszona byłam ostatnio nadać do siebie 2 paczki tzw. gabarytowe. Zapakowane one zostały w oryginalne kartony zakupione w placówce Poczty Polskiej. Przy czym pani w okienku wyraźnie została poinformowana, że waga paczek będzie oscylowała w granicach 10-15 kg.
Otrzymałam więc pudełka przeznaczone dla paczek do 20 kg. Zapakowane zostały one zgodnie z instrukcją. Dla bezpieczeństwa postanowiłam jednak dodatkowo okleić je szeroką taśmą klejącą (oprócz oklejenia taśmami będącymi w komplecie z zakupionymi kartonami. Jakież było moje zdziwienie, kiedy przyszła do mnie jedna paczka. Do tego miała naderwane zabezpieczenia w postaci taśmy otrzymanej z Poczty. Na szczęście dodatkowa szeroka taśma trzymała paczkę w całości. Druga paczka, jak się okazało po telefonie do biura Poczty Polskiej, uległa zniszczeniu. Pourywane zostały w niej wszystkie zabezpieczenia. Na szczęscie nic z paczki nie zginęło. 
<img class=" Pytanie jednak nasuwa się następujące: po co sprzedawane są pudełka na paczki gabarytowe (do 20 kg), skoro nie wytrzymują zawartości o wadze 10 kg? Czyżby traktowane były, jak na filmiku poniżej?
<img class="
źródło: demotywatory.pl

Autor: Agata Krokosz

https://antybariera.pl

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s