Kategorie
Blog

Bariera kultury-religii


KOLEJNĄ BARIERĄ W KOMUNIKACJI MIĘDZY LUDŹMI JEST ICH ODMIENNOŚĆ KULTUROWA
<img class=" I RELIGIJNA. BRAK POROZUMIENIA WYNIKA Z INNYCH SYSTEMÓW WARTOŚCI I ZASAD, PRZYJMOWANYCH W OBRĘBIE RÓŻNYCH KULTUR I RELIGII.

TYLKO CZY RZECZYWIŚCIE TAK WIELE NAS DZIELI? WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE PODZIAŁ RELIGINY JEST CORAZ WIĘKSZY. ZNANE NAM DOTYCHCZAS RELIGIE DZIELĄ SIĘ NA PRZERÓŻNE ODŁAMY. POWSTAJE TAKŻE NIEZLICZONA ILOŚĆ SEKT, KTÓRYCH LIDERZY PRÓBUJĄ PODZIELIĆ LUDZI STAWIAJĄC WOKÓŁ SWOICH WYZNAWCÓW MURY NIE DO PRZESKOCZENIA.

<img class=" <img class="
<img class="
<img class=" CZY TEN KSIĘŻYC UMIESZCZONY NA SZCZYCIE ŚWIĄTYNI ZAPRASZA WSZYSTKICH? CZY JEST TYLKO ZNAKIEM ROZPOZNAWCZYM? A MOŻE JEDNO I DRUGIE. JA WIEM, ŻE ZNAKIEM KTÓRY MNIE ZAPRASZA JEST KRZYŻ NA MOIM KOŚCIELE. 
<img class="
<img class=" <img class="
<img class="  

BARIERA KULTUROWA NIE POZWALA MUZUŁMANKOM NA ZDJĘCIE HIDŻABU W MIEJSCACH PUBLICZNYCH. STRÓJ, W KTÓRYM ZGODNIE Z ICH RELIGIĄ MOGĄ CHODZIĆ, ZAKRYWA CAŁE ICH CIAŁO, ŁĄCZNIE Z TWARZĄ. PROWADZI TO DO SYTUACJI, GDZIE WIDZIMY KOMPLETNIE UBRANE KOBIETY „KĄPIĄCE” SIĘ W MORZU.
<img class="
<img class=" <img class="
<img class="
<img class=" SPOSÓB SPRZEDAŻY ŻYWNOŚCI W KRAJACH DALEKIEGO WSCHODU  ZNACZNIE OBIEGA OD NORM DO JAKICH PRZYWYKLIŚMY. NASZ SANEPID MIAŁBY CO TAM ROBIĆ!
<img class="
<img class=" <img class="

PRZECZYTANIE KORANU NIE JEST JEDNOZNACZNE Z JEGO ZROZUMIENIEM, ZWŁASZCZA DLA EUROPEJCZYKA. ŚWIĘTA KSIĘGA PEŁNA JEST ZWROTÓW POETYCKICH
<img class=" I ARCHAICZNYCH, KTÓRE ROZUMIEJĄ LUDZIE URODZENI W TEJ KULTURZE.

<img class="
<img class="  

<img class="

CZY SPOTKALIŚCIE NA SWOJEJ DRODZE JAKIEŚ BARIERY ZWIĄZANE Z KULTURĄ ALBO RELIGIĄ? JEŚLI TAK, TO NAPISZCIE. CZEKAM NA WASZE OPINIE NA TEN TEMAT.

Autor: Agata Krokosz

https://antybariera.pl

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s