Ciężki los imigranta

Bardzo dotknęły mnie i wielu Polaków, zwłaszcza tych mieszkających obecnie na Wyspach Brytyjskich, słowa Davida Camerona. Skrytykował on decyzję poprzedniego rządu, który w 2004 roku otworzył granicę i rynek pracy dla imigrantów.

Wesołych Świąt!!

Dror Paley - amerykański cudotwórca

Z zainteresowaniem prześledziłam ostatnio historię Bartka Bułata, który urodził się 3 stycznia 2012 roku bez kości piszczelowych. W większości krajów, w tym również w Polsce, groziła by mu amputacja nóżek.

Szafiarki

Nie chcąc komentować tego, co dzieje się na dzisiejszej scenie politycznej, postanowiłam zająć się bliskim mi tematem, a mianowicie modą. Przyjrzałam się modnym ostatnio blogom prowadzonym przez szafiarki, czyli osoby prezentujące w internecie swoją prywatną kolekcję strojów.

Biofeedback

Chciałabym podzielić się wrażeniami z mojej nowej terapii. Jest to BIOFEEDBACK, czyli biologiczne sprzężenie zwrotne. Ten wszechstronny trening wywołuje zmiany w funkcjonowaniu wielu układów organizmu oraz umożliwia kontrolowanie sygnałów pochodzących z OUN. Jest to metoda pozwalająca kontrolować procesy zachodzące w organizmie. Uczy panowania nad własnymi reakcjami, pomaga odpowiednio relaksować się, a tym samym radzić sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.


Projekt: Agata Krokosz, Krzysztof Groń, Krzysztof Młynarski, Mateusz Sobejko, Zespół Studentów IDIKS.