Czy reforma w egzaminach na prawo jazdy ma sens?

Większość osób chce mieć prawo jazdy. Wynika to zapewne z tempa, w jakim żyjemy. Z chęci bycia uniezależnionym od innych, a zwłaszcza od środków transportu.
Niestety Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej zafundowało nam kolejne usprawnienie i wywróciło temat egzaminowania przyszłych kierowców do góry nogami. Zmieniły się zarówno kryteria dotyczące wieku osób dopuszczanych do egzaminów na poszczególne kategorie, jak i sama forma testów teoretycznych.

Co osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim może robić zimą?

 
Może robić wszystko, pod warunkiem, że będzie to robić w domu. Do głowy niech jej nie przychodzi wyjeżdżać gdziekolwiek! Dlaczego?
 

NOWY SYSTEM WERYFIKACJI PACJENTÓW

Z racji wielkiego bałaganu w szpitalach - wszechmogący NFZ stworzył dla nas, zwyczajnych pacjentów udogodnienie, któremu na imię "eWUŚ" - czyli system elektronicznej weryfikacji uprawnień świadczeniobiorców.

PAMIĘTNA NOC 31 GRUDNIA 2012

W CIĄGU OSTATNICH DNI ZNÓW PRZEŻYWALIŚMY KANONADĘ, KTÓRĄ ZAFUNDOWALI NAM MIŁOŚNICY SZTUCZNYCH OGNI.
JEDNYM SIĘ TO BARDZO PODOBA, A INNI SĄ ZDECYDOWANIE PRZECIWNI TEMU, ŻEBY POSTRONNE OSOBY ROBIŁY SOBIE I ZNAJOMYM POKAZY PIROTECHNICZNE.

DLACZEGO NIE CHODZIMY NA KONCERTY

OD ZAWSZE MY POLACY BARDZO CHCEMY BYĆ UZNAWANI ZA ZNAWCÓW ŚWIATOWYCH GWIAZD.
CAŁKIEM NIEDAWNO ODBYŁ SIĘ KONCERT JENNIFER LOPEZ. JENNY DAŁA ZNOWU ŚWIETNE SHOW - A MIMO TEGO WIDOWNIA ŚWIECIŁA PUSTKAMI.


Projekt: Agata Krokosz, Krzysztof Groń, Krzysztof Młynarski, Mateusz Sobejko, Zespół Studentów IDIKS.