KTO I JAK DZISIAJ ZNAJDUJE W MEDIACH ODPOWIEDZI NA PROSTE PYTANIA

   JEDNYM Z PIERWSZYCH PORTALI DZIENNIKARSTWA UCZESTNICZĄCEGO SĄ WŁAŚNIE IDYMEDIA. POWSTAŁ ON 30.11.1999r. PRZY OKAZJI PROTESTÓW PRZECIW SPOTKANIU ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI HANDLU W SEATTLE. UCZESTNICY STRAJKÓW ZOSTALI SPACYFIKOWANI PRZEZ GWARDIĘ NARODOWĄ, A INFORMACJA O TYM NIE POJAWIŁA SIĘ W ŻADNYM Z GŁÓWNYCH MEDIÓW. DEMONSTRANCI POSTANOWLI SAMI STWORZYĆ MEDIUM, KTÓRE BĘDZIE OTWARTE NA WSZYSTKIE INFORMACJE. ICH HASŁO PRZEWODNIE BRZMIAŁO: "DON'T HATE THE MEDIA, BECOME THE MEDIA", CZYLI "PRZESTAŃ NIENAWIDZIĆ MEDIÓW, ZRÓB SOBIE WŁASNE!".

MÓJ SPACER PO GALERII

 

WEJŚCIE DO GALERII, W WIĘKSZOŚCI DRZWI SĄ AUTOMATYCZNIE OTWIERANE (UFF -JAKA ULGA!!!) I JUŻ NA WEJŚCIU NATURALNEJ WIELKOŚCI WAGON TRAMWAJOWY, KTÓRY WZBUDZA CIEKAWOŚĆ WCHODZĄCYCH KLIENTÓW. CO BĘDZIE DALEJ?! NO TO W DROGĘ!

SKLEPY,DUŻO SKLEPÓW, KTÓRE ZACHĘCAJĄ RÓŻNYMI ATRAKCJAMI DO ZAKUPÓW. W HOLU EKSPONATY STARYCH MODELI AUT (LATA 70-TE ). WIERZYĆ SIĘ NIE CHCE, MOŻNA BYŁO TYM JEŹDZIĆ?!

NIEZWYKLE WAŻNE FOTO

Z ogromnego albumu "100 ZDJĘĆ, KTÓRE ZMIENIŁY ŚWIAT" wybrałam zdjęcie Matuschki - "BREAST CANCER" (1993r.) Tłumacząc wybór tej fotografii powinnam się mocno otworzyć. Może to głupie albo wręcz śmieszne, ale ja się z autorką tej fotografii identyfikuję.Projekt: Agata Krokosz, Krzysztof Groń, Krzysztof Młynarski, Mateusz Sobejko, Zespół Studentów IDIKS.